Najskuteczniejsza reklama

Tworzymy, uruchamiamy i stale monitorujemy kampanie AdWords naszych Klientów!

Dzięki linkom sponsorowanym Google AdWords reklama Twojej firmy trafi bezpośrednio do osób, które są realnie zainteresowane Twoją ofertą. Reklamy kampanii wyświetlą się tylko gdy internauci korzystający z Google będą szukać informacji związanych z oferowanymi przez Ciebie produktami lub usługami.

Planowanie od podstaw

Każda kampania, którą uruchamiamy jest starannie zaplanowana w celu osiągnięcia maksymalnie wysokiego współczynnika klikalności CTR i co za tym idzie zwrotu inwestycji. Korzystamy z narzędzi pozwalających na dobranie najbardziej odpowiednich słów kluczowych, ustalamy optymalne miejsca docelowe oraz definiujemy wszelkie możliwe do uruchomienia rozszerzenia.

Kampanie remarketingowe

Kampania remarketingowa pozwala dotrzeć do osób, które były już na Twojej stronie, czyli Twoich potencjalnych klientów. Reklamy graficzne i tekstowe są wyświetlane użytkownikowi niemal natychmiast po opuszczeniu przez niego Twojej strony internetowej. Zasięg kampanii jest olbrzymi ponieważ opiera się ona na sieci reklamowej Google. Działania remarketingowe przypominają potencjalnym Klientom o Twoich produktach i nakłaniają do powrotu na Twoją stronę internetową.


Zamawiając kampanię remarketingową w naszej agencji otrzymujesz:

  • analizę preferencji i zachowań Twoich potencjalnych klientów
  • przygotowanie grup remarketingowych
  • pakiet niezbędnych banerów graficznych
  • instalację wymaganych komponentów na Twojej stronie internetowej
  • optymalizację stron docelowych

Kampania pod kontrolą

Prowadzimy stały monitoring kampanii, dzięki czemu reagujemy na bieżące zdarzenia i wyciągamy z nich odpowiednie wnioski. Analiza zebranych danych pozwala nam na właściwą optymalizację reklam oraz słów kluczowych, skierowanie remarketingu do odpowiednich grup odbiorców, a w konsekwencji jeszcze większą skuteczność kampanii.